top of page

Bot Servis

Fiber Tabanlı şişme bot, Katlanır Tabanlı Bot, gorev botları, bot pompası tamir ve bakımı, Yetkili yetkisiz her ceşit bot tamiri, eski bot tamiri, usturmaca tamiri uzmanlık alanlarımızdandır.

 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, sektörün gelişimini yakından takip ederek, müşterilerine  ilerici ve çok yönlü çalışmalar sunar. 

Üstlendiğimiz tüm islerinizde bir çözüm ortağı rolü oynayarak sorunsuz tamir ve bakım hizmetlerimizle fark yaratırız. Deneyimli ve tecrübeli uzman kadromuz ile problemlerinizi ve şikayetlerinizi çözmek için 7/24 hizmetinizdeyiz. 

Ayrıca; Kurek ve İskarmoz temini, Bot aksesuar ve yedek parçaları ile temin ve tadilatı için bizlere ulaşabilirsiniz


BOT MARKALARIMIZ
 
 Zodiac, Joker, Avon, Banana, Williams, Brig, Helios

Inflatable Boat

Fiber Bottom inflatable boat, Folding Bottom Boat, duty boats, boat pump repair and maintenance, Authorized unauthorized boat repair, old boat repair, fender repair is one of our specialties. Our company, which prioritizes customer satisfaction, closely follows the development of the sector and offers progressive and versatile works to its customers.

By playing the role of a solution partner in all your work, we make a difference with our smooth repair and maintenance services. We are at your service 24/7 to solve your problems and complaints with our experienced and experienced staff.

 

Also; You can contact us for the supply of Kurek and İskarmoz, the accessories and spare parts of the boat.

 

BOAT BRANDS THAT WE CAN PROVIDE


 Zodiac, Joker, Avon, Banana, Williams, Brig, Helios
 

Manager: Servet İBİŞ

+90 (545) 722 8209

penguenmarinboat@gmail.com

bottom of page